dziś z kwiatami do Alfreda i Euzebiusza  Wtorek 14 08 2018

Wpisz nazwę firmy, usługi, zabiegu, lekarza:

Wyszukiwanie zaawansowane (miasto/ulica)

miejsce na twoją reklamę
pole na reklamy 110px na 110px

ŻAGIEL MED

Logo nazwa firmy

Mapka dojazdowa:

LublinPowiększ mapkę

 • Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek
  0800-1800
 • Wtorek
  0800-1800
 • Środa
  0800-1800
 • Czwartek
  0800-1800
 • Piątek
  0800-1800
 • Sobota
  nieczynne
 • Niedziela
  nieczynne

Zdjęcia / Ilustracje


Zdjęcia:

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3
Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Opis działalności

ŻAGIEL MED
Szpital i Przychodnia

20-362 Lublin, ul. Tetmajera 21
81 44 10 888
pn-pt: 8.00-18.00
Przychodnia
20-601 Lublin, ul. Zana 32a
81 44 10 888
pn-pt: 8.00-18.00
Przychodnia
20-582 Lublin, ul. Onyksowa 12
81 44 10 888
pn-pt: 8.00-18.00

Żagiel Med jest nowoczesnym ośrodkiem medycznym, oferującym pacjentom obok wysokich standardów obsługi, poszanowanie ich praw w zakresie: dostępu do informacji, szacunku, godności osobistej, życzliwości oraz komfortu. Uznajemy prawo każdego pacjenta do dyskrecji i intymności. Nawet w trudnych chwilach choroby i leczenia pomagamy budować zdrowe poczucie jego wartości. Dokładamy starań, by diagnozy i leczenie miały wysoką jakość dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz aparatury medycznej. Zapewniamy naszym pacjentom dostęp do pełnej informacji. Dbamy o rodzinną i ciepłą atmosferę. Uważamy, że każda osoba odwiedzająca placówkę medyczną ma prawo do zwykłej ludzkiej życzliwości. Wierzymy, że uśmiech i pozytywne relacje silnie wspierają proces leczenia. Żagiel Med to 150 lekarzy oraz ponad 100 osób z medycznego personelu pomocniczego: pielęgniarek, techników (radiologów i ultrasonografistów).
Sprzęt
Posiadamy nowoczesny sprzęt medyczny, który umożliwia szybką i precyzyjną diagnostykę. Sale operacyjne wyposażone są w sprzęt do operacji małoinwazyjnych, który gwarantuje: mniejszy ból, optymalny czas gojenia i mniejsze blizny pooperacyjne, szybszy powrót do aktywnego życia, mniejsze ryzyko powikłań, krótszy pobyt w szpitalu.
Badania laboratoryjne
Pacjenci przygotowywani do zabiegu operacyjnego otrzymują pełną diagnostykę przedoperacyjną, w skład której wchodzą również badania laboratoryjne. Dzięki współpracy z placówkami laboratoryjnymi wyniki otrzymujemy w najkrótszym możliwym czasie.
Warunki
Szpital wyposażony jest w rozwiązania stosowane w nowoczesnych placówkach medycznych. Szpital posiada dwa odrębne bloki operacyjne, w tym jeden z dwoma salami operacyjnymi. Klimatyzacja, nawiewy na salach operacyjnych, oddzielne korytarze i windy dla pacjentów bezpośrednio po operacjach, to wszystko w celu zagwarantowania maksymalnej sterylności i higieny.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas priorytetem na każdym etapie leczenia. W szpitalu Żagiel Med używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów medycznych. Mamy Oddział Intensywnej Opieki dedykowany pacjentom wymagającym intensywnej terapii i leczenia. Oddział jest wyposażony w nowoczesny sprzęt do monitorowania funkcji życiowych i reanimacji.
Komfort
W szpitalu pacjent może zdecydować się na pokój jedno lub dwuosobowy. Naszym pacjentom serwujemy smaczne posiłki, przygotowane zgodnie z zaleceniami lekarza i preferencjami pacjenta. Pokoje pobytowe wyposażone są w Intercom, TV, WiFi. Szpital posiada także parking na ponad 100 samochodów.
Informacja
W szpitalu Żagiel Med otrzymasz pełną i zrozumiałą informację o stanie swojego zdrowia, diagnostyce przed i pooperacyjnej oraz proponowanych metodach leczenia. Zawsze rozmawiamy z pacjentem o preferowanych terminach leczenia.
W 2013 roku w Żagiel Med wdrożony został certyfikat ISO 9001:2008, który jest potwierdzeniem jakości realizowanych usług.

OFERTA
Lekarz rodzinny
poradnia lekarza rodzinnego w ramach NFZ, poradnia pediatryczna, gabinet pielęgniarki i położnej, gabinet zabiegowy i punkt szczepień.
Gabinet zabiegowy dysponuje
aparatami EKG, otoskopem (przyrządem do badania ucha), sprzętem do oznaczania glikemii (tzw. cukru), cholesterolu, OB, pełnym zestawem sprzętu do reanimacji, ciśnieniomierzem.
Konsultacje lekarskie
Nasza kadra medyczna to uznani specjaliści w swojej kategorii, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro i komfort pacjenta. To zespól z wieloletnim doświadczeniem, często uczestniczący w przygotowaniu pacjentów do nawet bardzo wymagających zabiegów, realizowanych w naszym szpitalu. Dzięki optymalnej organizacji możemy zaoferować konsultacje połączone z diagnostyką zarówno laboratoryjną, jak i obrazową. Konsultacje lekarskie obejmują następujące dziedziny:
- alergologię
- anestezjologię
- chirurgię naczyniową
- chirurgię ogólną
- chirurgię plasyczną
- dermatologię
- diabetologię
- dietetykę
- dostępy żylne
- endokrynologię
- genetykę
- ginekologię
- hematologię
- internę
- kardiologię
- laryngologię
- lekarza rodzinnego
- logopedię
- medycynę estetyczną
- medycynę pracy
- neurochirurgię
- neurologię
- okulistykę
- ortopedię
- pediatrię
- psychiatrię
- psychologię
- urologię


ZABIEGI OPERACYJNE
Chirurgia bariatryczna
operacyjne leczenie otyłości metodą laparoskopową - głównie rękawowa sleeve gastrektomia.
Chirurgia naczyniowa
klasyczne i laserowe operacje żylaków (EVLT), miniflebektomia, kruroskopia.
Chirurgia ogólna (w tym proktologia)
zabiegi klasyczne (m.in. operacje przepuklin, woreczków żółciowych itp.), laserowe usuwanie kamienia, zabiegi chirurgii małoinwazyjnej oraz operacje trzustki (Nano Knife).
Chirurgia plastyczna
plastyka twarzy, plastyka piersi, plastyka brzucha, plastyka kończyn górnych i dolnych, leczenie trudno gojących się ran.
Ginekologia
chirurgia małoinwazyjna (histeroskopia i laparoskopia), chirurgiczne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, dysplazje szyjki macicy, labioplastyka, leczenie mięśniaków macicy przy zastosowaniu nowoczesnej metody, jaką jest embolizacja.
Medycyna estetyczna
lifting wampirzy, mezoterapia, korekcja zmarszczek, restylane, biorewitalizacja skóry.
Ortopedia
operacje stawów skokowych, kolanowych (rekonstrukcje więzadeł, m.in. ACL) i łokciowych, operacje barków i bioder (endoprotezoplastyka), operacje cieśni nadgarstka, operacje halluksów, dynamiczna stabilizacja kręgosłupa (DIAM).
Otolaryngologia
endoskopowa i klasyczna operacja zatok, korekcja podniebienia, septoplastyka, polipektomia nosa, operacje migdałków u dzieci i dorosłych (tonsillektomia, adenotomia), operacyjne leczenie: uszu, nosa, krtani oraz diagnostyka i leczenie chrapania i bezdechu.
Urologia
operacje stulejek, wnętrostwa, wodniaków jąder, żylaków powrózka nasiennego laparoskopowo i tradycyjnie, zabiegi rozcięcia zwężenia cewki moczowe, cystoskopia, biopsja pęcherza i prostaty.

STOMATOLOGIA
Stomatologia w ramach NFZ
przeglądy stomatologiczne kontrolne raz na 4 miesiące, wypełnienia w zębach przednich i bocznych w znieczuleniu miejscowym, usuwanie kamienia nazębnego raz w roku kalendarzowym, protezy
Stomatologia dla dzieci w ramach NFZ

badania stomatologiczne kontrolne co 4 miesiące, przeglądy profilaktyczne w 6, 9, 12 miesiącu życia oraz w 2,4,5,6,7,10,12,13,16 roku życia, leczenie zębów mlecznych, wypełnienia w zębach przednich stałych 1-3 (światłoutwardzalne, czyli wypełnienia z użyciem specjalnej lampy przyspieszającej utwardzenie materiału, dzięki czemu mali pacjenci nie muszą stosować ograniczeń czasowych dotyczących spożywania posiłków po zabiegu stomatologicznym), usuwanie kamienia i osadu nazębnego co 6 miesięcy, lakierowanie zębów stałych co 3 miesiące.
Stomatologia komercyjnie
usuwanie zatrzymanych zębów mądrości (ósemek), wszczepianie implantów, diagnostyka i leczenie paradontozy (usuwanie kamienia poddziąsłowego), uzupełnienia protetyczne (protezy, mosty, korony, licówki), wybielanie zębów, leczenie zębów mlecznych.
Chirurgia szczękowa i stomatologiczna

DIAGNOSTYKA
Diagnostyka medyczna jest nieodłącznym elementem procesu leczenia oraz doskonałym sposobem kontrolowania stanu zdrowia. Stanowi nieocenioną pomoc dla lekarza w diagnozowaniu i monitorowaniu postępów leczenia. W szpitalu Żagiel Med pełni szczególną rolę, ponieważ umożliwia precyzyjną ocenę stanu zdrowia pacjenta przygotowywanego do zabiegu medycznego. Laboratoryjna diagnostyka medyczna jest szczególnie ważna w profilaktyce chorób cywilizacyjnych takich jak: nowotwory, nadciśnienie, żylaki czy depresja. W Żagiel Med realizujemy badania w zakresie: EKG, RTG, badania słuchu, badania TK, USG, biopsje oraz wiele innych.

REHABILITACJA
Rehabilitacja w Żagiel Med to zarówno skuteczne leczenie, jak również serdeczna atmosfera, pomocny i empatyczny zespół oraz stała edukacja pacjenta w trosce o jego zdrowie. Cele, które przy aktywnej współpracy z pacjentem udaje nam się osiągnąć, to - powstrzymanie procesów chorobotwórczych, przywrócenie utraconych funkcji i odzyskanie pełnej sprawności. Realizowany program rehabilitacji dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta i aktualnych wskazań lekarskich. Prowadzony jest przez wykwalifikowanych terapeutów, zgodnie z zasadami postępowania w danej jednostce chorobowej i obowiązującą wiedzą w zakresie rehabilitacji. Podczas terapii wykorzystywane są elementy terapii manualnej, techniki na tkankach miękkich, PNF, kinesiotaping, ćwiczenia propriocepcji, wzmacniające, rozciągające, a także zabiegi fizykalne. Indywidualna praca prowadzona jest u pacjentów z różnego rodzaju urazami, zespołami bólowymi, przed i po operacjach, w obrębie narządu ruchu: bark (np. uszkodzenia stożka rotatorów, zwichnięcia, niestabilność), łokieć (np. łokieć golfisty, tenisisty, złamania), nadgarstek (np. zespół cieśni nadgarstka, złamania kości śródręcza), biodro (np. zmiany zwyrodnieniowe, endoprotezy), kolano (np. zerwanie więzadeł, uszkodzenia łąkotek, zwichnięcia rzepki, rekonstrukcja ACL), staw skokowy (np. skręcenia, złamania), kręgosłup, itd.

MEDYCYNA PRACY
W ramach medycyny pracy wykonujemy następujące badania: badanie profilaktyczne dla stanowisk pracy bez narażeń, badanie profilaktyczne dla stanowisk pracy w warunkach szkodliwych lub uciążliwych, badanie profilaktyczne dla kierowniczych stanowisk pracy, badanie i wydanie orzeczenia do prawa jazdy kat. A, B, B+E, T, wydanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, konsultacja lekarza specjalisty (okulista, laryngolog, neurolog, ginekolog i inne), badanie widzenia zmierzchowego i wrażliwości na olśnienie, specjalistyczne badanie psychologiczne kierowców kat. C, C+E, D, D+E, pecjalistyczne badanie psychologiczne wg wskazań lekarza medycyny pracy, badanie audiometryczne, spirometryczne, EKG, RTG klatki piersiowej, posiew w kierunku SS (3 pobrania).

Legenda

Hurt, Detal, Produkcja, Usługi, Eksport, Import, InstytuCje, Naprawa, Wypożyczanie

HDPUEICNSW - alergeny pokarmowe 
HDPUEICNSW - alergeny wziewne 
HDPUEICNSW - alergolog 
HDPUEICNSW - alergologia 
HDPUEICNSW - alergologia dorosłych 
HDPUEICNSW - alergologia dziecięca 
HDPUEICNSW - anestezjolog 
HDPUEICNSW - aparaty ortodontyczne 
HDPUEICNSW - aparaty ortodontyczne stałe 
HDPUEICNSW - artroskopia 
HDPUEICNSW - astma 
HDPUEICNSW - badania biochemiczne 
HDPUEICNSW - badania DNA 
HDPUEICNSW - badania hormonalne 
HDPUEICNSW - badania immunologiczne 
HDPUEICNSW - badania mykologiczne 
HDPUEICNSW - badania na kierowców 
HDPUEICNSW - badania na prawo jazdy 
HDPUEICNSW - badania neurologiczne 
HDPUEICNSW - badania okresowe 
HDPUEICNSW - badania profilaktyczne 
HDPUEICNSW - badania psychotechniczne kierowców 
HDPUEICNSW - badania tętna płodu-ktg 
HDPUEICNSW - badanie wzroku do prawa jazdy 
HDPUEICNSW - balon żołądkowy 
HDPUEICNSW - bariatria - leczenie otyłości 
HDPUEICNSW - bezdech 
HDPUEICNSW - bezdech senny - leczenie 
HDPUEICNSW - bezpłodność żeńska 
HDPUEICNSW - bezsenność 
HDPUEICNSW - białaczka limfatyczna przewlekła 
HDPUEICNSW - białaczka ostra 
HDPUEICNSW - białaczka szpikowa przewlekła 
HDPUEICNSW - Białko w DZM - badania z moczu 
HDPUEICNSW - białkomocz 
HDPUEICNSW - bielactwo - zanik barwnika skóry 
HDPUEICNSW - biopsja 
HDPUEICNSW - biopsja aspiracyj.cienkoigłowa 
HDPUEICNSW - biopsja prostaty (gruczołu krokowego) 
HDPUEICNSW - blokada stawów 
HDPUEICNSW - bóle głowy 
HDPUEICNSW - bóle mięśni 
HDPUEICNSW - bóle reumatyczne 
HDPUEICNSW - bóle stawów 
HDPUEICNSW - but gipsowy gips zwykły 
HDPUEICNSW - błony śluzowe 
HDPUEICNSW - celiakia 
HDPUEICNSW - cellulit - usuwanie 
HDPUEICNSW - cellulitis 
HDPUEICNSW - cewka - zwężenie 
HDPUEICNSW - chirurg 
HDPUEICNSW - chirurg onkolog 
HDPUEICNSW - chirurgia bezinwazyjna 
HDPUEICNSW - chirurgia dziecięca 
HDPUEICNSW - chirurgia estetyczna 
HDPUEICNSW - chirurgia miękka 
HDPUEICNSW - chirurgia naczyniowa 
HDPUEICNSW - chirurgia ogólna 
HDPUEICNSW - chirurgia onkologiczna 
HDPUEICNSW - chirurgia plastyczna 
HDPUEICNSW - chirurgia stomatologiczna 
HDPUEICNSW - chirurgia szczękowa 
HDPUEICNSW - chirurgia urazowa 
HDPUEICNSW - choroba wieńcowa 
HDPUEICNSW - choroba zawodowa 
HDPUEICNSW - choroby cywilizacyjne 
HDPUEICNSW - choroby kości 
HDPUEICNSW - choroby metaboliczne 
HDPUEICNSW - choroby mięśni 
HDPUEICNSW - choroby przyzębia 
HDPUEICNSW - choroby stawu skroniowo-żuchwowego 
HDPUEICNSW - chrapanie 
HDPUEICNSW - ciąża - profilaktyka 
HDPUEICNSW - ciąża - prowadzenie 
HDPUEICNSW - ciśnienie tętnicze 
HDPUEICNSW - cukrzyca 
HDPUEICNSW - cukrzyca - późne powikłania 
HDPUEICNSW - ćwiczenia instruktor 
HDPUEICNSW - ćwiczenia izometryczne 
HDPUEICNSW - ćwiczenia manualne w domu chorego 
HDPUEICNSW - cystoskopia 
HDPUEICNSW - cytologia 
HDPUEICNSW - częstomocz/bolesne oddaw.moczu 
HDPUEICNSW - depresja 
HDPUEICNSW - dermatolog 
HDPUEICNSW - dermatologia 
HDPUEICNSW - dermatologia dziecięca 
HDPUEICNSW - diagnozy psychologiczne 
HDPUEICNSW - dietetyk 
HDPUEICNSW - diety 
HDPUEICNSW - drogi mocz.-zaburz.neurogenne 
HDPUEICNSW - drożnośc jajowodów - badanie 
HDPUEICNSW - duszność 
HDPUEICNSW - dwunastnica - owrzodzenie 
HDPUEICNSW - dysfunkcje narządu żucia 
HDPUEICNSW - dyskopatia 
HDPUEICNSW - echo serca - echokardiografia 
HDPUEICNSW - EKG-próba wysiłkowa 
HDPUEICNSW - EKG-spoczynkowe 
HDPUEICNSW - ekstrakcja zębów 
HDPUEICNSW - elektrokoagulacja dermatolog. 
HDPUEICNSW - elektrokoagulacja nadżerki 
HDPUEICNSW - elektrostymulacja 
HDPUEICNSW - elektroterapia 
HDPUEICNSW - endodoncja 
HDPUEICNSW - endodoncja - leczenie przy pomocy mikroskopu 
HDPUEICNSW - endokrynologia 
HDPUEICNSW - endokrynologia dorosłych 
HDPUEICNSW - endoprotezoplastyka stawów 
HDPUEICNSW - fiberoskopia 
HDPUEICNSW - fizykoterapia 
HDPUEICNSW - fluoryzacja 
HDPUEICNSW - gabinet zabiegowy 
HDPUEICNSW - galwanoterapia - zabieg elekroleczniczy 
HDPUEICNSW - genetyka 
HDPUEICNSW - ginekologia dorosłych 
HDPUEICNSW - ginekologia endokrynologiczna 
HDPUEICNSW - ginekologia onkologiczna 
HDPUEICNSW - ginekologia położnicza 
HDPUEICNSW - gips - zakładanie pourazowe 
HDPUEICNSW - gips lekki 
HDPUEICNSW - gruczoł krokowy - zapalenie 
HDPUEICNSW - grzybica skóry 
HDPUEICNSW - halluxy 
HDPUEICNSW - hematologia 
HDPUEICNSW - hemoroidy 
HDPUEICNSW - histopatologia 
HDPUEICNSW - holter ciśnieniowy 
HDPUEICNSW - holter EKG 
HDPUEICNSW - HSG - ocena drożności jajowodów 
HDPUEICNSW - hydroterapia 
HDPUEICNSW - implantologia 
HDPUEICNSW - implantoprotetyka 
HDPUEICNSW - implanty zębów 
HDPUEICNSW - inhalacje 
HDPUEICNSW - iniekcja domięśniowa 
HDPUEICNSW - iniekcja dostawowa 
HDPUEICNSW - iniekcja dożylna 
HDPUEICNSW - iniekcja podskórna 
HDPUEICNSW - iniekcja śródskórna 
HDPUEICNSW - internista 
HDPUEICNSW - jajniki - torbiele 
HDPUEICNSW - jelita-niedokrwienne schorzen. 
HDPUEICNSW - jelita-stan zapalny uchyłków 
HDPUEICNSW - jelito grube-wrzodz.zapalenie 
HDPUEICNSW - jonoforeza 
HDPUEICNSW - jonoforeza z lekiem 
HDPUEICNSW - jontoforeza 
HDPUEICNSW - jontoforeza z lekiem 
HDPUEICNSW - kamica moczowa 
HDPUEICNSW - kamica nerkowa 
HDPUEICNSW - kamień nazębny - usuwanie 
HDPUEICNSW - kąpiel wirowa 
HDPUEICNSW - kardiologia dorosłych 
HDPUEICNSW - kaszak - usunięcie 
HDPUEICNSW - kał - badanie ogólne 
HDPUEICNSW - kał - Escherichia Coli 
HDPUEICNSW - Kał - G. lamblia met. ELISA 
HDPUEICNSW - kał - krew utajoną i pr. 
HDPUEICNSW - kał - nosicielstwo Salmonella 
HDPUEICNSW - kał - rota i adenowirusy 
HDPUEICNSW - kał - tasiemiec 
HDPUEICNSW - kinesiotaping - taping 
HDPUEICNSW - kinezoterapia 
HDPUEICNSW - klatka piersiowa - urazy 
HDPUEICNSW - kleszcz - usunięcie 
HDPUEICNSW - kolka nerkowa-leczenie 
HDPUEICNSW - kolonoskopia 
HDPUEICNSW - kolonoskopia w narkozie 
HDPUEICNSW - kolposkopia 
HDPUEICNSW - komórki macierzyste 
HDPUEICNSW - komputerowe badanie wzroku 
HDPUEICNSW - korekcja ust 
HDPUEICNSW - korony stomatologiczne 
HDPUEICNSW - kość piętowa - złamanie 
HDPUEICNSW - kość piszczel-złam.nasady bliż 
HDPUEICNSW - kość piszczel-złam.nasady dal. 
HDPUEICNSW - kość podudzia - złaman. trzonu 
HDPUEICNSW - kość promień.-złaman.dystalne 
HDPUEICNSW - kość promień.-złamanie głowy 
HDPUEICNSW - kość przedram.-złamanie trzonu 
HDPUEICNSW - kość ramienna-proksym. złaman. 
HDPUEICNSW - kość ramienna-złaman. dystalne 
HDPUEICNSW - kość ramienna-złamanie trzonu 
HDPUEICNSW - kość skokowa - złamanie 
HDPUEICNSW - kość udowa - złam.podkrętarz. 
HDPUEICNSW - kość udowa - złam.przezkrętarz 
HDPUEICNSW - kość udowa - złamanie szyjki 
HDPUEICNSW - kość udowa - złamanie trzonu 
HDPUEICNSW - kość łódeczkowata - złamanie 
HDPUEICNSW - kości - zapalenie 
HDPUEICNSW - kości palców - złamanie 
HDPUEICNSW - kości palców stopy - złamanie 
HDPUEICNSW - kości śródręcza - złamanie 
HDPUEICNSW - kości śródstopia - złamanie 
HDPUEICNSW - kręgosłup - choroba zwyrodn. 
HDPUEICNSW - krew - pobranie 
HDPUEICNSW - krew - rozmaz (wg Schillinga) 
HDPUEICNSW - krew - zespół Downa 
HDPUEICNSW - kriochirurgia 
HDPUEICNSW - kriochirurgia skóry 
HDPUEICNSW - krioterapia 
HDPUEICNSW - krótkowzroczność 
HDPUEICNSW - KTG 
HDPUEICNSW - kurczowy kręcz karku 
HDPUEICNSW - laboratorium analityczne 
HDPUEICNSW - lakierowanie zębów 
HDPUEICNSW - lakowanie zębów 
HDPUEICNSW - laparoskopia 
HDPUEICNSW - lapisowanie zębów 
HDPUEICNSW - laryngologia dorosłych 
HDPUEICNSW - laryngologia dziecięca 
HDPUEICNSW - laseroterapia 
HDPUEICNSW - leczenie niepłodności - andrologia 
HDPUEICNSW - leczenie otyłości i nadwagi 
HDPUEICNSW - leczenie zachowaw.-kanałowe 
HDPUEICNSW - leczenie zachowaw.-wypełnianie 
HDPUEICNSW - lekarz rodzinny 
HDPUEICNSW - lekarz sportowy 
HDPUEICNSW - lekarze 
HDPUEICNSW - leukocytoza 
HDPUEICNSW - licówki porcelanowe 
HDPUEICNSW - lifting 
HDPUEICNSW - lifting twarzy 
HDPUEICNSW - lifting wampirzy 
HDPUEICNSW - likwidacja luźnej skóry 
HDPUEICNSW - logopedia dorosłych 
HDPUEICNSW - logopedia dziecięca 
HDPUEICNSW - magnetoterapia 
HDPUEICNSW - mammografia 
HDPUEICNSW - mammografia - profilaktyka NFZ 
HDPUEICNSW - marker nowotworowy tarczycy 
HDPUEICNSW - markery nowotworowe 
HDPUEICNSW - masaż antycellulitis 
HDPUEICNSW - masaż całościowy 
HDPUEICNSW - masaż częściowy 
HDPUEICNSW - masaż kręgosłupa 
HDPUEICNSW - masaż leczniczy 
HDPUEICNSW - masaż limfatyczny 
HDPUEICNSW - masaż odchudzający 
HDPUEICNSW - masaż rehabilitacyjny 
HDPUEICNSW - masaż relaksacyjny 
HDPUEICNSW - małopłytkowość polekowa 
HDPUEICNSW - medycyna estetyczna 
HDPUEICNSW - medycyna pracy 
HDPUEICNSW - medycyna sportowa 
HDPUEICNSW - menopauza 
HDPUEICNSW - mezoterapia 
HDPUEICNSW - mierzenie ciśnienia wewnątrzgałkowego 
HDPUEICNSW - mięśniak - leczenie 
HDPUEICNSW - mięśniak - usuwanie 
HDPUEICNSW - migdałki gardłowe 
HDPUEICNSW - migdałki podniebienne 
HDPUEICNSW - migrena 
HDPUEICNSW - mobilizacja 
HDPUEICNSW - mocz - badanie ogólne 
HDPUEICNSW - mocz - cukier, aceton 
HDPUEICNSW - mocz - liczba Addisa 
HDPUEICNSW - most stomatologiczny 
HDPUEICNSW - naczynia - alergiczne zapal. 
HDPUEICNSW - naczynia-zapal.zakrzep.-zarost 
HDPUEICNSW - naczyniowiec 
HDPUEICNSW - nadciśnienie tętnicze 
HDPUEICNSW - nadkrwistość 
HDPUEICNSW - nadnercza - niewydolność 
HDPUEICNSW - nadpłytkowość 
HDPUEICNSW - nadwaga - leczenie 
HDPUEICNSW - nadwzroczność 
HDPUEICNSW - nadżerka - leczenie kriochirurgiczne 
HDPUEICNSW - nadżerki 
HDPUEICNSW - nadżerki - leczenie 
HDPUEICNSW - nadzór kardiologiczny 
HDPUEICNSW - najądrze - zapalenie 
HDPUEICNSW - nerwice 
HDPUEICNSW - nerwobóle 
HDPUEICNSW - neuralgia 
HDPUEICNSW - neurochirurgia 
HDPUEICNSW - neurochirurgia dorosłych 
HDPUEICNSW - neurolog 
HDPUEICNSW - neurologia dorosłych 
HDPUEICNSW - niedobór czynników krzepnięcia 
HDPUEICNSW - niedokrwistość 
HDPUEICNSW - niedokrwistość hemolityczna 
HDPUEICNSW - niedokrwistość w schorz.układ. 
HDPUEICNSW - niedokrwistość z niedoboru Fe 
HDPUEICNSW - niedokrwistość złośliwa 
HDPUEICNSW - nietrzymanie moczu 
HDPUEICNSW - nogi - bóle 
HDPUEICNSW - nogi - obrzęk 
HDPUEICNSW - nogi - obrzęk limfatyczny 
HDPUEICNSW - nogi - owrzodzenie 
HDPUEICNSW - nos - chirurgia 
HDPUEICNSW - nos - operacje 
HDPUEICNSW - obrzęki 
HDPUEICNSW - ocena owulacji 
HDPUEICNSW - oczy - badanie ogólne 
HDPUEICNSW - oczy - zapalenie spojówek 
HDPUEICNSW - odbyt - świąd 
HDPUEICNSW - odbytnica - polipy 
HDPUEICNSW - odbytnica - rak 
HDPUEICNSW - okrężnica - polipy 
HDPUEICNSW - okrężnica - rak 
HDPUEICNSW - okulistyka 
HDPUEICNSW - okulistyka dorosłych 
HDPUEICNSW - okulistyka dziecięca 
HDPUEICNSW - onkologia 
HDPUEICNSW - onkologia dorosłych 
HDPUEICNSW - oparzenia 
HDPUEICNSW - opatrunek gipsowy 
HDPUEICNSW - opatrunek unieruchomiający 
HDPUEICNSW - operacja 
HDPUEICNSW - operacja barku 
HDPUEICNSW - operacja cieśni nadgarstka 
HDPUEICNSW - operacja haluksów 
HDPUEICNSW - operacja tarczycy 
HDPUEICNSW - operacje bioder 
HDPUEICNSW - operacje stawów 
HDPUEICNSW - opieka psychologiczna 
HDPUEICNSW - opłucna - zapalenie 
HDPUEICNSW - ortodoncja 
HDPUEICNSW - ortolaryngologia 
HDPUEICNSW - ortopeda 
HDPUEICNSW - ortopedia dorosłych 
HDPUEICNSW - ortopedia dziecięca 
HDPUEICNSW - orzeczenie lekarskie 
HDPUEICNSW - osad nazębny - usuwanie 
HDPUEICNSW - oskrzela - zapalenie 
HDPUEICNSW - otolaryngologia dorosłych 
HDPUEICNSW - otolaryngologia dziecięca 
HDPUEICNSW - Owrzodzenia leczenie 
HDPUEICNSW - pantomogram 
HDPUEICNSW - paradontoza 
HDPUEICNSW - paznokcie wrastające 
HDPUEICNSW - paznokieć - zrywanie 
HDPUEICNSW - pęch.płucne-alergicz.zapalenie 
HDPUEICNSW - pęcherz moczowy - zapalenie 
HDPUEICNSW - pediatria 
HDPUEICNSW - pediatria niemowląt 
HDPUEICNSW - pedodoncja 
HDPUEICNSW - periodontologia 
HDPUEICNSW - piaskowanie zębów 
HDPUEICNSW - plastyka brzucha 
HDPUEICNSW - plastyka nóg 
HDPUEICNSW - plastyka piersi 
HDPUEICNSW - plastyka twarzy 
HDPUEICNSW - pokrzywka 
HDPUEICNSW - polipy - usunięcie 
HDPUEICNSW - porażenie mózgowe 
HDPUEICNSW - porażenie nerwów twarzowych 
HDPUEICNSW - powiększanie piersi 
HDPUEICNSW - powiększanie pośladków 
HDPUEICNSW - położnictwo 
HDPUEICNSW - półpasiec 
HDPUEICNSW - prądy Kotza 
HDPUEICNSW - prądy Tensa 
HDPUEICNSW - prądy Traberta 
HDPUEICNSW - próba wysiłkowa serca 
HDPUEICNSW - proktolog 
HDPUEICNSW - proktologia 
HDPUEICNSW - prostata - diagnostyka 
HDPUEICNSW - protetyk 
HDPUEICNSW - protetyka 
HDPUEICNSW - protezy bezklamrowe 
HDPUEICNSW - protezy dentystyczne 
HDPUEICNSW - protezy szkieletowe 
HDPUEICNSW - protezy zębowe porcelanowe 
HDPUEICNSW - protezy zębowe zatrzaskowe 
HDPUEICNSW - przepuklina rozworu przełyk. 
HDPUEICNSW - przeszczep tłuszczu 
HDPUEICNSW - przełyk - uchyłki 
HDPUEICNSW - przełyk - zapalenie 
HDPUEICNSW - przychodnia 
HDPUEICNSW - przydatki - zapalenie 
HDPUEICNSW - przysadka - nadczynność 
HDPUEICNSW - przysadka - niedoczynność 
HDPUEICNSW - przytarczyce - niedoczynność 
HDPUEICNSW - przytarczyce - pierw.nadczynn. 
HDPUEICNSW - przyzębie - chirurgia 
HDPUEICNSW - psychiatria 
HDPUEICNSW - psychiatria dorosłych 
HDPUEICNSW - psychologia dorosłych 
HDPUEICNSW - psychoterapia 
HDPUEICNSW - płaskostopie 
HDPUEICNSW - płuca - zapalenie 
HDPUEICNSW - płuca - zwłóknienie 
HDPUEICNSW - radiologia 
HDPUEICNSW - rehabilitacja 
HDPUEICNSW - rehabilitacja kręgosłupa 
HDPUEICNSW - rehabilitacja neurologiczna 
HDPUEICNSW - rehabilitacja ortopedyczna 
HDPUEICNSW - rehabilitacja ruchowa 
HDPUEICNSW - rehabilitacja w domu chorego 
HDPUEICNSW - rektoskopia - wziernikowanie odbytnicy 
HDPUEICNSW - rezonans magnetyczny 
HDPUEICNSW - ropień - nacięcie 
HDPUEICNSW - rotor rehabilitacyjny 
HDPUEICNSW - Rtg barku i obojczyka AP 
HDPUEICNSW - Rtg czaszki 
HDPUEICNSW - Rtg czaszki AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg czaszki AP+boczne+podstawa 
HDPUEICNSW - Rtg czaszki podstawa 
HDPUEICNSW - Rtg dłoni AP(obie) 
HDPUEICNSW - Rtg dłoni(palców) AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg ginekologiczne 
HDPUEICNSW - Rtg kciuka AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kl. piersiowej AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg klatki piersiowej AP 
HDPUEICNSW - Rtg klatki piersiowej boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kości 
HDPUEICNSW - Rtg kości krzyżowej AP 
HDPUEICNSW - Rtg kości krzyżowej AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kości ogonowej 
HDPUEICNSW - Rtg kości podudzia AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kości przedram. AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kości ramieniowej AP+boczn 
HDPUEICNSW - Rtg kości udowej AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kr/sł.sz.pierś.lędź.AP+bok 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.lędź.AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.lędź.Ap+bok czynn. 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.lędź.AP+bok skośne 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.lędźwiowego boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.lędźwiowego skośne 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.pierś+lędź(skol)AP 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.pierś. AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosł.pierś. AP+bok+skos 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosłupa 
HDPUEICNSW - Rtg kręgosłupa pierś. boczne 
HDPUEICNSW - Rtg miednicy AP 
HDPUEICNSW - Rtg miednicy stawóe biodrowych 
HDPUEICNSW - Rtg mostka 
HDPUEICNSW - Rtg nadgarstka AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg nadgarstka AP+boczne celow 
HDPUEICNSW - Rtg nosa boczne 
HDPUEICNSW - Rtg obojczyk 
HDPUEICNSW - Rtg oczodołów 
HDPUEICNSW - Rtg palec Ap+bok 
HDPUEICNSW - Rtg pięty AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg pięty boczne 
HDPUEICNSW - Rtg przysadki(siod.tur.)celow. 
HDPUEICNSW - Rtg ślinianki 
HDPUEICNSW - Rtg staw.biodr.AP+bok(odwie.L) 
HDPUEICNSW - Rtg staw.biodr.AP+bok(odwie.R) 
HDPUEICNSW - Rtg stawów 
HDPUEICNSW - Rtg stawów kolanowych AP(oba) 
HDPUEICNSW - Rtg stawów żuchwowych 
HDPUEICNSW - Rtg stawu barkowego 
HDPUEICNSW - Rtg stawu biodrowego AP 
HDPUEICNSW - Rtg stawu kolan.AP+bok+rzepka 
HDPUEICNSW - Rtg stawu kolanowego AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg stawu krzyżowo-lędźwiowego 
HDPUEICNSW - Rtg stawu mostkowo-obojczykow. 
HDPUEICNSW - Rtg stawu ramiennego AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg stawu skokowego AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg stawu łokciowego AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg stomatologiczne 
HDPUEICNSW - Rtg stóp AP(obie) 
HDPUEICNSW - Rtg stopy AP+boczne 
HDPUEICNSW - Rtg twarzoczaszki 
HDPUEICNSW - Rtg uszu 
HDPUEICNSW - Rtg zatok 
HDPUEICNSW - Rtg żeber 
HDPUEICNSW - Rtg zebów pantomograficzne 
HDPUEICNSW - Rtg żuchwa 
HDPUEICNSW - Rtg łopatki 
HDPUEICNSW - rzepka - zwichnięcie 
HDPUEICNSW - ścięgno Achilesa - przerwanie 
HDPUEICNSW - ścięgno zginacz.ręki-uszkodz. 
HDPUEICNSW - serologia 
HDPUEICNSW - skąpomocz/bezmocz 
HDPUEICNSW - skaza białkowa 
HDPUEICNSW - skaza krwotoczna 
HDPUEICNSW - skolioza 
HDPUEICNSW - skóra - pojedynczy test 
HDPUEICNSW - skóra - zapalenie atopowe 
HDPUEICNSW - spirometria 
HDPUEICNSW - śródpiersie - zapalenie 
HDPUEICNSW - stawy - choroba zwyrodnieniowa 
HDPUEICNSW - stawy - reumatoidalne zapalen. 
HDPUEICNSW - stawy - urazy 
HDPUEICNSW - stomatologia 
HDPUEICNSW - stomatologia dorosłych 
HDPUEICNSW - stomatologia dziecięca 
HDPUEICNSW - stomatologia laserowa 
HDPUEICNSW - stulejka - operacja 
HDPUEICNSW - stwardnienie układowe 
HDPUEICNSW - sutek - choroby 
HDPUEICNSW - szczepienia 
HDPUEICNSW - szczepionka pneumo 
HDPUEICNSW - szyjka macicy - polipy 
HDPUEICNSW - szyjka macicy - torbiele 
HDPUEICNSW - tarczyca - nadczynność 
HDPUEICNSW - tarczyca - niedoczynność 
HDPUEICNSW - tarczyca - wole 
HDPUEICNSW - tarczyca - zapalenie 
HDPUEICNSW - tatuaże - usuwanie 
HDPUEICNSW - terapia manualna 
HDPUEICNSW - terapuls 
HDPUEICNSW - testy psychotechniczne 
HDPUEICNSW - testy skórne alergologiczne 
HDPUEICNSW - testy uczuleniowe 
HDPUEICNSW - tętnice-zapal.olbrzymiokomórk. 
HDPUEICNSW - tętnice-zapalenie guzkowe 
HDPUEICNSW - tomografia komputerowa 
HDPUEICNSW - tomografia komputerowa brzucha 
HDPUEICNSW - tomografia komputerowa głowy 
HDPUEICNSW - tomografia stawów żuchwowo-skroniowych 
HDPUEICNSW - trądzik 
HDPUEICNSW - trudno gojące się rany - laser 
HDPUEICNSW - trzustka - zapalenie ostre 
HDPUEICNSW - trzustka - zapalenie przewlek. 
HDPUEICNSW - układ mocz.-płciowy- zakażenie 
HDPUEICNSW - ultradźwięki 
HDPUEICNSW - unity stomatologiczne 
HDPUEICNSW - urologia dorosłych 
HDPUEICNSW - urologia dziecięca 
HDPUEICNSW - USG 3D 
HDPUEICNSW - USG 4D 
HDPUEICNSW - USG biopsja 
HDPUEICNSW - USG ciąża 
HDPUEICNSW - USG części miękkich 
HDPUEICNSW - USG domaciczne 
HDPUEICNSW - USG doppler tętnic jamy brzusznej 
HDPUEICNSW - USG Dopplera kończ. d/tętnic g. 
HDPUEICNSW - USG Dopplera kończ. d/żył g. 
HDPUEICNSW - USG Dopplera TT szyjnych 
HDPUEICNSW - USG ginekologiczne 
HDPUEICNSW - USG jąder 
HDPUEICNSW - USG jamy brzusznej 
HDPUEICNSW - USG macicy i przydatków 
HDPUEICNSW - USG mięśni 
HDPUEICNSW - USG narządów ruchu 
HDPUEICNSW - USG nasieniowodu - Doppler powrózka nasiennego (moszny) 
HDPUEICNSW - USG ocena płodu 
HDPUEICNSW - USG piersi 
HDPUEICNSW - USG prostaty - przez powłoki 
HDPUEICNSW - USG przezciemieniowe 
HDPUEICNSW - USG ścięgien 
HDPUEICNSW - USG ścięgna Achillesa 
HDPUEICNSW - USG serca 
HDPUEICNSW - USG ślinianki 
HDPUEICNSW - USG stawów biodrowych u dzieci 
HDPUEICNSW - USG stawu biodrowego 
HDPUEICNSW - USG stawu kolanowego 
HDPUEICNSW - USG stawy kolanowe 
HDPUEICNSW - USG sutka 
HDPUEICNSW - USG tarczycy 
HDPUEICNSW - USG układu moczowego 
HDPUEICNSW - USG węzłów chłonnych 
HDPUEICNSW - USG zatok 
HDPUEICNSW - usuwanie kamienia nazębnego 
HDPUEICNSW - uszy - chirurgia 
HDPUEICNSW - uszy - operacje 
HDPUEICNSW - uszy - płukanie 
HDPUEICNSW - uszy - zapalenie 
HDPUEICNSW - wady stóp 
HDPUEICNSW - wenerologia 
HDPUEICNSW - węzły chłonne 
HDPUEICNSW - węzły chłonne - powiększenie 
HDPUEICNSW - wielomocz/nadmierne pragnienie 
HDPUEICNSW - wkładki antykoncep.- usunięcie 
HDPUEICNSW - wkładki antykoncep.- założenie 
HDPUEICNSW - wkłady koronowe 
HDPUEICNSW - wkłady koronowo-korzeniowe 
HDPUEICNSW - wrzód trawienny 
HDPUEICNSW - wszycie antyalkoholowe 
HDPUEICNSW - wszycie esperalu 
HDPUEICNSW - wypelnienie-chemoutwardzalne 
HDPUEICNSW - wyprysk kontaktowy 
HDPUEICNSW - zabieg dermatologiczny 
HDPUEICNSW - zaburzenia koncentracji 
HDPUEICNSW - zaburzenia połykania 
HDPUEICNSW - zaburzenia przemiany żelaza 
HDPUEICNSW - zakrzepica żył głębokich 
HDPUEICNSW - zapalenie skórno-mięśniowe 
HDPUEICNSW - zapalenie wielomięśniowe 
HDPUEICNSW - zatoki - zapalenie 
HDPUEICNSW - zęby - lakowanie 
HDPUEICNSW - zęby - wybielanie 
HDPUEICNSW - zespół złego wchłaniania 
HDPUEICNSW - zmarszczki - korekcja 
HDPUEICNSW - zmiany skórne - usuwanie 
HDPUEICNSW - żołądek - owrzodzenie 
HDPUEICNSW - żołądek-przewl.zapal.błon.śluz 
HDPUEICNSW - żołądek-stan zapal.błony śluz. 
HDPUEICNSW - zwichnięcia 
HDPUEICNSW - żylaki 
HDPUEICNSW - żyły - zapalenie zakrzepowe 
HDPUEICNSW - złamania 
HDPUEICNSW - złamania-powikłania 
HDPUEICNSW - łuszczyca Dodatkowe informacje